Florbal na Podskalce25.3.2019

 

Na Podskalce se opět sportovalo. V době, kdy nám už pomalu končilo bruslení na zimním stadionu a s ním i lední hokej, se v naší tělocvičně konal turnaj ve florbale, který pro žáky druhého stupně uspořádali tělocvikáři.
Do školy jsme v minulém roce pořídili nové mantinely na florbal a tím se hra výrazně urychlila. Dříve jsme museli vytahovat míčky pod lavičkami a topením nebo čekat až ho někdo „vyškrábne“ pod mříží. Dnes je hra plynulá a všichni si ji mnohem lépe užijí. Proto byl o turnaj také velký zájem. (Částečně to  bylo i proto, že se akce konala v době školního vyučování) Podmínkou vytvoření družstva bylo, že v něm musí být alespoň dvě děvčata. Šesťáci a sedmáci ve své kategorii takto vytvořili tři družstva a podobně na tom byli i žáci osmých a devátých ročníků. Ti měli navíc možnost, tedy vítězný tým, porovnat své síly s družstvem sestaveným z učitelů školy. Výsledky utkání nejsou důležitá, hlavní věc je,  že se hrálo a hrálo  se dobře. To můžete posoudit sami z fotografií.

 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola