Flora Olomouc30.4.2019

Flora Olomouc, jarní etapa

V pátek 26. dubna 2019 se žáci 7. ročníku zúčastnili 40. ročníku mezinárodní květinové výstavy Flora Olomouc. Hlavní květinová expozice v pavilonu A „Strom života“ zavedla návštěvníky do říše snů a fantazie… Česká bonsajová asociace uspořádala mezinárodní výstavu bonsají. K vidění byla expozice „Včelí pastva“.

Součástí výstavy byl také veletrh drobné zahradní mechanizace, pomůcek a potřeb Hortifarm. Velkou tradici mají i jarní zahradnické trhy květin, zeleniny, semen, okrasných rostlin a školkařských výpěstků.

Žáci na výstavišti plnili zadané úkoly ve skupinkách. Úkoly budou vyhodnoceny v hodině přírodopisu. Díky akcím podobného typu mají žáci možnost propojit teorii s praxí, získat praktické dovednosti zajímavou formou. Počasí jsme měli navíc parádní…

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola