Férová snídaně10.5.2018

Pozvánka na Férovou snídani
sobota 12. 5. 2018

Vážení rodiče a přátelé školy,
prohlédněte si prosím informaci o naší férové akci v Rožnově, a pokud jste příznivci spravedlivého obchodu, podporujete malé lokální firmy a bioprodukci, budeme rádi, když přijdete posnídat nebo předáte informaci svým kamarádům a známým.

V celé republice probíhá pikniková snídaně 12/5/2018 (každoročně druhou sobotu v květnu), letos poprvé pod záštitou města Rožnov pod Radhoštěm.

Můžete se těšit na ochutnávku férových čokolád, kakaových bobů či kávy, zajímavou videoprojekci, hlavně si však přineste dobrou náladu, deku či karimatku a nejlépe i vlastní dobroty na ochutnání a pro výměnu receptů a zkušeností. Pro děti je připravena spousta her a soutěží.

To vše od 9.30 do 12 hodin v prostoru altánku v parku. Takže opravdu není důvod v sobotu snídat doma :)


 

 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola