Druháci na Pustevnách3.2.2020

Když nenasněží ve městě, vyrazíme na hory!


Všem druhákům už se stýskalo po sněhu, tak vyrazili se svými třídními a panem učitelem Tolarem na Pustevny.
Ve výbavě každého správného milovníka sněhu nesmí chybět lopata nebo boby, pobrali jsme proto nezbytné a vyrazili vstříc dobrodružství.
Na Pustevnách na nás čekal nejen sníh, ale i krásné počasí.Po vyzkoušení podmínek pro bobování bylo potřeba trochu poznávat kouty světa, nemohli jsme proto vynechat sekci ledových soch s názvem “Světadíly”. A protože je někdy třeba podívat se na svět s nadhledem, neminuli jsme ani stezku Valaška. Ledový trůn na vyhlídkové věži čekal na všechny krále a královny, sky walk nevyděsil ani jednoho z nás a nahoře čekal výhled do okolí.
Po závěrečném bobování nezbývalo než se se sněhem rozloučit a vrátit se do údolí.
Výpravu za sněhem si všichni parádně užili!
Učitelky druháků

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola