Dětský karneval22.2.2015

Pátek 13. u nás na Podskalce určitě nebyl žádným nešťastným dnem, naopak se na něj hodně dětí těšilo.

Právě v tento den se na naší škole uskutečnil již druhý ročník Dětského karnevalu. Mnozí žáci si celý týden s nadšením připravovali a vymýšleli své karnevalové kostýmy. Konečně se všichni dočkali! Před půl druhou se začaly ve školní tělocvičně scházet malé čarodějnice, čertíci, berušky, krásné princezny, vodníci, loupežníci, piráti nebo třeba strašidelní zombíci. Celý karneval tak mohl začít. Nejprve proběhla přehlídka masek a pak už se jen soutěžilo a tančilo. Škola ožila smíchem a všechny děti se pořádně bavily. Ve víru karnevalového reje měla porota složená z vychovatelů a rodičů nelehký úkol vybrat 3 nejlepší karnevalové masky. Nakonec se nejvíce porotě zalíbila malá vodnice, mořská princezna a roztomilá neandrtálka. Všichni si z karnevalu odnášeli dobrou náladu, hodně bonbónků a radost z krásného odpoledne. Akce se dětem líbila, těšíme se na vás zase za rok!

Jana Štěpánková, vychovatelka ŠK

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola