Dětská univerzita15.2.2019

Studujeme na Dětské univerzitě

Po čtyřech letech jsme se opět vydali studovat Dětskou univerzitu do Olomouce.

Ve středu 13. února se našich 12 studentů účastnilo slavnostní imatrikulace v Pevnosti poznání.

Dalších osm střed se účastní přednášek na různá témata, které se konají na fakultách Univerzity Palackého. Například na Právnické fakultě se dozví něco o finančním právu, na Lékařské fakultě si budou povídat o rentgenu a první pomoci,  jaké je tajemství volného času jim prozradí na Teologické fakultě….no, je toho moc a moc zajímavého.

24. dubna čeká naše studenty závěrečná PROMOCE.

Tak hodně štěstí studentíci…

Katka Knápková – tř. uč. 4.A

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola