Den barev17.12.2013

Dne 12.12.2013 se na naší škole uskutečnil ,,Den barev“. Akce se pořádala poprvé a byla zvolena červená barva. Tuto barvu jsme vybrali, jelikož se nám pomalu blíží vánoční čas, ke kterému červená barva neodmyslitelně patří. O co vlastně šlo? Žáci, učitelé a ostatní zaměstnanci školy dostali úkol obléci se do červeného oblečení a dalších módních doplňků.

Čím více červeného oblečení, tím lépe. Cílem celé akce bylo oživit všední školní den. V rámci tohoto netradičního dne probíhalo focení tříd si třídními učiteli. O velké přestávce se všichni žáci 1. a 2. stupně, kteří byli v červené, šli spolu s učiteli vyfotit do tělocvičny. Akce měla úspěch a určitě se někdy bude opakovat!

J. Štěpánková

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola