Cyklovýlet 9. A7.6.2017

Stejně jako každým rokem jsme se rozhodli s třídou 9. A strávit noc ve škole a následující ráno podniknout sportovně laděný den na kolech. Domluvili jsme datum 1.6. a v podvečer jsme si dali rande u školy… někteří si s sebou vzali celou aparaturu na diskotéku, jiní plyšáka na spaní nebo balon na americký fotbal. Byli i takoví, kteří přijeli na kole a zjistili, že nic jiného s sebou nemají (alespoň to kolo..:))

Využili jsme pěkného počasí, zahráli americký fotbal, zaházeli s frisbee. Nemohla chybět ani klasická objednávka pizzy. Film Kruh uzavřel večerní řádění a pak už jen stačilo vzít žíněnky a uvelebit se ke spánku…pár klasických poznámek ve tmě, schovávání přezůvek a hlášky… „já to nebyl, to on…“. Nakonec vytuhli i ti největší tvrďáci. Ráno následoval rychlý úklid třídy a příprava na cyklovýlet.

Připojil se k nám pan učitel Janošek a vyrazili jsme směr Horní Bečva a chata pana učitele Tolara. Lídrem smečky byl zvolen Radim Slovák, který měl udávat tempo…mělo to své mouchy, ale nakonec jsme v rychlém čase dojeli až na Horní Bečvu na chatu. Matěj Kubín si zopakoval defekt z minulého roku, ale s dvorním servismanem p. uč. Janoškem na něm rychle zapracovali a dojeli. Počasí nám přálo a užili jsme si pěkný den na chatě. Zasportovali jsme, opekli jsme si špekáčky a chytali bronz. Cestou zpátky jsme se zastavili na zmrzlinu a ve zdraví dojeli do Rožnova.

Tradici s každoročním cyklovýletem a spaním jsme nepřerušili, přikládáme k super výletu pár společných fotografií a těšíme se na třídenní výlet ke konci školního roku.

Z. Tolar

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola