Cyklovýlet 7. B28.6.2017

Dne 26. 6. si třída 7. B udělala cyklovýlet na přehradu Horní Bečva. Sraz jsme měli 8.15 u kina, tentokrát všichni s funkčním kolem. V čele jela naše paní třídní učitelka Hadačová a vzadu popoháněla paní učitelka Jurková.

Po cestě jsme si zazpívali karaoke, kluci machrovali jízdou na jednom kole, předjížděli jsme, šlapali, užívali si, až jsme dojeli k přehradě. Osvěžili  se, někteří až moc a obrátili jsme směr zpátky do Rožnova. Po cestě jsme se stavili na zmrzku, která nám dodala sílu dojet zpátky ke škole. Stejně jsme si ale udělali jednu přestávku,  a to u Ondry na chatě, kde jsme se občerstvili a posledními silami dojeli až domů.

Žačka 7. B

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola