Cvičný poplach a nácvik evakuace7.6.2017

Ve středu 7. 6. 2017 se na naší škole uskutečnil cvičný požární poplach spojený s evakuací školy, ukázkou hasičské techniky a aktivitami, které pro všechny žáky připravila Městská policie. Kromě evakuace osob z ohrožených prostor si žáci mohli vyzkoušet resuscitaci osoby v bezvědomí i to, jak funguje automatický defibrilátor.

Součástí nácviku bylo také zdolání lanové dráhy a zkouška rovnováhy na slackline v rámci zvyšování pohybových dovedností.

Děkujeme hasičům města Rožnov p. R., řediteli Městské policie panu Pilařovi a strážníkům panu Tesárkovi a Vašutovi za skvěle připravený preventivní program.

K. Kubečková

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola