Čertovský den u prvňáčků10.12.2015

V pondělí  7. 12. 2015 přišli do prvních tříd čerti s Mikulášem a andělé. Někteří vypadali opravdu strašidelně a také na dětech byl vidět strach, mnozí uronili i slzičky. Při zjištění, že se jedná o jejich starší kamarády z devátých tříd se ale slzičky změnily ve veselé tvářičky.

Kamarádi deváťáci si pro děti připravili zajímavý program v podobě házení bramborou, skákání v pytli, děti si zahrály židličkovou, zazpívali si, zatančili a podívali se na pohádku z cyklu Pohádky na vršku – Jak to bylo na Mikuláše a vyplnili si pracovní listy s čertovskou tématikou.

Každý prvňáček dostal malý balíček sladkostí. Hlavním dárkem byly však pro každou třídu dvě velké krabice stavebnice Lego. Tímto všichni  z prvních tříd děkujeme paní ředitelce za možnost zakoupení.

Katka a Radka – učitelky 1. tříd

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola