Bruslení 3.B28.1.2022

Bruslení ve 3.B

Byli jsme moc rádi, že jsme se třídou dostali v prosinci a lednu na rožnovskou ledovou plochu. Dětem se z tělocvičny moc nechtělo, ale nakonec byly na zimním stadionu spokojené. Velení na kluzišti převzala paní učitelka Mrlíková s paní asistentkou, vypomáhali i rodiče žáků. Po volných jízdách, kde se děti vyřádily, musely plnit i řadu úkolů. Jezdily slalomy, podjížděly pod metami, sbíraly za jízdy předměty. Po šesti lekcích jsme viděli zlepšení u všech zúčastněných bruslařů.  Děkujeme touto cestou městu Rožnov p/R za umožnění bezplatného využití zimního stadionu. Dětem čerstvý vzduch prospěl, zpestřil hodiny tělesné výchovy a určitě jsme se všichni zdokonalili v bruslení na ledě.

Třídní učitelka Zuzka Mrlíková

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola