Bruslení 2. stupně30.1.2018

Podskaláci bruslí

Přinášíme Vám několik momentek z tradičníhobruslení na „rožnovském zimním stadionu“ pro všechny žáky 6. - 9. ročníků, kteří mají do této aktivity chuť. Bruslení probíhá pravidelně každé sudé úterý od 13 do 14.30 hodin. Děti převeze od školy na zimní stadion autobus ČSAD, který je objednán a hrazen ze Sdružení rodičů ZŠ Pod  Skalkou. Bruslí se na ledové ploše do 14.30 a potom se děti rozběhnou ke svým odpoledním zájmovým aktivitám.

 

Od 14. listopadu 2017 do 20. března 2018 využívajížáci II. stupně zdarma ledové plochy na zimním stadionu v Rožnově p. R. Bruslení bude probíhat ještě v následujících termínech: 6.2., 6.3. a 20.3.2018. Pokud by se chtěl ještě někdo nový přidat, musí si vyžádat dokument „informovaný souhlas pro rodiče“, na kterém jsou všechny potřebné informace.  Každý žák musí mít například při bruslení zimní rukavice na rukou, povinná je přilba - může být i na kolo, nebo na lyže. V jedné třetině hokejové plochy je také možnost zahrát hokej s vlastní nebo vypůjčenou hokejkou.

Podívejte se na fotky a stavte se za námi.

Miloslav Janošek

 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola