Branný den na HÁŽOVSKÉ DÍLY21.6.2016

Děkujeme všem našim skvělým rodičům, zvláště organizátorům a nenahraditelnému průvodci Radimu Jančovi za úžasný pátek 17. června 2016. Navzdory větrnému počasí jsme mohli cestou na Díly odpovědět na 67 otázek z oblasti českého jazyka, matematiky, přírodovědy i vlastivědy a dokázat tak, jak všechno dovedeme bravurně zvládnout a popereme se s každým i nelehkým úkolem.

Dovedli jsme spolupracovat v týmu a dokázali jsme si, že jsme všichni dobří kamarádi a můžeme se na sebe spolehnout. Cestou jsme unikli kapkám deště, zdolali jsme louky a kopce, uvítali jsme občerstvovací stanici u Glamošů a na vrcholu nás čekal branný závod s bouřkou v zádech. Šlo nám to tak dobře, že i ta bouřka šla raději jinam. Na závěr jsme si pochutnali na výborných špekáčkách a rozloučili jsme se vyhodnocením celého dne s překvapením v podobě odměn. Ještě dlouho doznívaly zážitky tohoto krásného pátku a už teď se těšíme na další společný výlet. DĚKUJEME!!!     

žáci 2.B a tř. uč. Z. Kypetová

                                                                                                                                               

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola