Bouzov, Javoříčko a 4. A7.6.2017

Na výlet jsme jeli autobusem, jak jinak, že? První zastávka byla hrad Bouzov, krásný a kouzelný jako z pohádky. Jak jsme vešli do první místnosti, tak jsme věděli, že se nám tady bude líbit. Nakoupili jsme suvenýry. Taky jsme z fotek zjistili, že na hradě straší.

Jestli nám nevěříte, můžeme vám to ukázat. Pak jsme přejeli do jeskyní Javoříčko. Při vstupu do jeskyně to byl velký skok v teplotě. Po celý rok tady mají 8 stupňů celsia. Viděli jsme zde spoustu krápníků, ze kterých nám kapalo na hlavu. Největší z propastí nazvaná Lví měla 60 metrů. Bylo hustý, jaká dali krápníkům jména. Víte, že když sáhnete na krápník, tak zčerná? A ti netopýři, wow. Cesta autobusem byla pohodlná, hodně jsme se nasmáli. Výlet byl super!

Za 4. A napsala Adéla Veselá, Filip Plandor a další

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola