Biologická olympiáda25.4.2018

ÚSPĚŠNÁ ŘEŠITELKA OKRESNÍHO KOLA BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY, KATEGORIE C

V pondělí 23. 4. 2018 se Jolana Kubečková z 8. A zúčastnila okresního kola biologické olympiády na Gymnáziu Františka Palackého ve Valašském Meziříčí. Jednalo se o 52. ročník a tématem byl “Pohyb”. Cesta do okresního kola však nejprve vedla přes kolo školní, kde Jolča s přehledem vyhrála. Vstup do okresního kola je vždy podmíněný vypracováním vstupního úkolu, který zvládla má svěřenkyně na plný počet bodů. Dále nás čekal test složený z 23 otázek (45 minut), laboratorní úkol zaměřený na práci s mikroskopem (60 minut) a poté následovalo poznávání 40 druhů rostlin, hub a živočichů (60 minut).
Z celkového počtu 34 účastníků se Jolana Kubečková stala “ÚSPĚŠNOU ŘEŠITELKOU” a právem jí náleží dík za vzornou reprezentaci školy! Ještě jednou děkuji…

Zapsala: Mgr. M. Satolová, vyuč. Př.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola