Biologická olympiáda 16.12.2014

Dne 9.12.2014 proběhlo na naší škole školní kolo biologické olympiády, kterého se zúčastnilo 9 žáků kategorie D (6. a 7. tříd) a 8 žáků kategorie C (8. a 9. tříd).

Letošním tématem byly dřeviny a jejich určování podle pupenů s pomocí botanického klíče. Součástí olympiády byl obtížný teoretický test, laboratorní úkol a praktické poznávání rostlin a živočichů.

V kategorii D se na 1. místě umístila Šárka Vachníková ze 7.B, která byla zároveň absolutní vítězkou letošní olympiády, na 2. místě Sára Jirsáková také ze 7.B a na 3. místě Marika Holišová ze 7.B a Radim Slovák ze 7.A.

V kategorii C 1. místo obsadila Markéta Němečková, 2. místo Petra Marková a na 3.místě se umístil Jakub Ondryáš - všichni ze třídy 8.A.

Všem vítězům blahopřejeme a chválíme všechny zúčastněné.

Za předmětovou komisi Př Hana Hadačová a Magda Jurková.