Běžkování podruhé30.3.2022

Běžkování na Pustevnách 8.A březen

Ještě jednou jsme chtěli využít sníh na Pustevnách pro běžkování. Ve čtvrtek 10. března v 8.30 h. jsme se autobusem vypravili na běžecké okruhy na Pustevnách.

Autobusem na Pustevny přijelo 19 dětí s třídním učitelem Janoškem a paní asistentkou Renatou Trančíkovou. S odvozem lyží pomohl vstřícný tatínek a tak si lyže všichni přebrali až na Pustevnách. Už nebylo zapotřebí úvodní instruktáže k obouvaní bot, nacvakávání běžek a správnému uchopení hůlek. Většina žáků hned vyrazila na závodní okruhy. Okruh 5km už zvládli téměř všichni a většina z osmáků si ještě přidala další okruh. Asi v jednu hodinu po poledni jsme se zašli všichni posilnit do restaurace Valaška a autobusem v 13.45 se jelo do Rožnova.

21.3.2022, Janošek

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola