Atletický čtyřboj2.6.2018

V pátek 25. května  se na hřišti u naší školy konal lehkoatletický čtyřboj mladšího žactva. Z naší školy se ho účastnilo více než 30 dětí. V konkurenci rožnovských škol se nám podařilo vybojovat tři medaile. V kategorii  3.-4. tříd obsadil krásné třetí místo Lukáš Kysela ze 4.B a v kategorii 5. tříd se na prvním místě umístila Julie Horutová a na druhém místě Kateřina Fukalová, obě z 5.A.

Velká pochvala patří také Vojtovi Kubíčkovi a Dominiku Onderkovi (oba 2.A),  kteří v konkurenci 27 sportovců obsadili krásné čtvrté a páté místo a Adéle Aujezdské (2.A), která v konkurenci 20 závodnic vybojovala páté místo.

Děkuji všem za účast a těším se za 14 dní na Rožnovské olympiádě.

Katka Knápková

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola