Aprílový den na Podskalce8.4.2014

První den v dubnu je zasvěcen všem vtipálkům, šprýmařům a srandistům. Jak je známo, na naší škole není o vtipálky nouze. I my jsme si na apríla dopřáli trochu aprílové legrace.

Každý pojal aprílový den po svém. Mnozí žáci si výborně připravili různé vtípky a falešné informace, kterými pěkně nachytali své spolužáky i učitele. Některé třídy nás už ráno překvapily svým neobvyklým vzhledem. Žáci 6.B si udělali pyžamový den, kromě pyžam si nezapomněli vzít ani své polštářky na spaní a oblíbené plyšáky. Také žáci 7.B a 8.A přišli do školy se zajímavým nápadem, oblékli si všechno oblečení naruby. Kluci a holky z 8.B si užili aprílový den v pyžamech a srandovních převlecích. Jiní zase pojali tento den vskutku naruby, takže díky skvělým parukám a doplňkům bylo leckdy obtížné rozeznat, kdo je kluk a kdo holka. Spousta dětí z prvního stupně jen nevěřícně zírala, když potkala některého ze svých starších spolužáků. Ani někteří učitele nebyli pozadu a neváhali zvolit netradiční oblečení nebo nějaký ten aprílový žertík. Myslím, že jsme si apríla všichni užili. Velký dík patří dětem i učitelům za jejich originální nápady. Někteří žáci mě opravdu mile překvapili, proto jsem už teď zvědavá, co si na nás vymyslí příští rok…

Jana Štěpánková, vychovatelka ŠK

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola