Aprílová Podskalka4.4.2016

Na Apríla zavládne každoročně na naší škole legrace a velmi dobrá nálada. Žáci ani letos nelenili a připravili si pro své spolužáky a učitele řadu velkých i malých vtípků. Zkrátka my se na Podskalce rádi smějeme a v neposlední řadě si umíme vystřelit sami ze sebe.

Už od rána začal „hon“ na pana učitele Hurtíka. Bylo jasné, že jeho třída 4.A vezme Apríla pořádně do svých rukou. Nastala opravdová štvanice, kterou si ale všichni náležitě užili. Naopak žáci 6.A svého třídního učitele nepronásledovali, nechali mu v jazykovce sice strohý, ale jasný vzkaz a hra na schovávanou mohla začít. Na prvním stupni si děti pustili pohádku, tou se přece žádná zábava nepokazí. Každý zkrátka pojal 1.duben po svém. Jen škoda, že nám osmáci odjeli do divadla, náš aprílový den by určitě nabral ještě větších obrátek. Já jsem letos výjimečně zaspala a v tom spěchu jsem se zapomněla převléct, naštěstí jsem nebyla sama, a tak jsme si s holkama (a Ondrou) z 5.A udělali pěkný pyžamový den. Už se těším na příští rok, copak asi na sebe navzájem vymyslíme…

Jana Štěpánková, vedoucí vychovatelka 

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola