Aktuální informace15.12.2020

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí Vlády ČR je posledním školním dnem tohoto kalendářního roku pátek 18. 12. 2020.

21. a 22. prosinec 2020 jsou pro ZŠ vyhlášeny jako dny boje proti covidu. Rodiče mohou po tyto dva dny čerpat ošetřovné. Obědy ve školní jídelně budou mít děti odhlášeny hromadně.

Pokud nedojde k dalším změnám, nastupujeme do školy v pondělí 4. 1. 2021 – 1. stupeň, deváťáci a 6. B, 7. B a 8. B. Platí rozvrh, podle kterého jsme učili v prosinci, včetně on line rozvrhu pro třídy, které se vzdělávají na dálku.

Pokud dojde během vánočních prázdnin ze strany vlády k dalším opatřením k provozu škol, budu Vás informovat o organizaci výuky na stránkách školy nejpozději do 31. 12. 2020. Přeji klidné svátky.

Mgr. Zita Koláčková - zástupkyně ředitele školy