9.B na běžkách13.3.2019

9. B stíhá světovou špičku


Ve středu 13. 2. 2019 se i 9. B dočkala výpravy do sněžné stopy.
Všichni vyrazili s nadšením směr golfové hřiště, ALE... Příroda nám moc nepřála, oteplilo se, sníh slezl, a proto bylo potřeba promasírovat svaly a zdolat kousek cesty pěšky, což nečinilo partě hic problémy.
Při přezouvání někteří zjistili, že mají moc malé batohy a svým snadno skladným zimním botám budou muset vymyslet rafinovaný úkryt u splavu nebo vyrobit zavěšení a převážet boty jako „indiánská babička“.  
Po překonání počátečních překážek s neposednými lyžemi, které ne a ne dovolit své zkrocení, všichni odvážlivci naskočili do stopy a dorazili na golfové hřiště. Někteří svištěli, až za nimi tál sníh, jiným se třepotaly rukavičky ve větru, další předváděli akrobatické výkony při pádech. Všichni přežili několik okruhů, včetně záludných sjezdů, a mohli se vydat na cestu zpět...
 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola