7.B v bílé stopě14.3.2019


Po seznámení s technikou a pohybem v bílé stopě, kterou jsme si zkusili v minulém roce, jsme letos vyrazili otestovat místní okruh na golfovém hřišti. Po pečlivém vybrání běžek, holí a samozřejmě běžkařských bot správné velikosti zbývalo jen určit termín. Sněhové podmínky jsou letos ideální a v určený termín jsme měli štěstí na krásný a prosluněný den. Na správnou techniku lyžování nám pomáhala dohlížet paní učitelka Halamková .
Do běžek jsme vklouzli u kurtů v parku, využili jsme stopy na cyklostezce a mířili na golfové hřiště. Luky nasadil vražedné tempo hned ze začátku, přepálil start a na golfovém hřišti se musel odpojit.
Na golfovém hřišti jsme si dali v pohodovém tempu okruhy, vyzkoušeli si klasickou techniku, někteří zvládli i bruslení. Samozřejmostí bylo zvládnutí pádové techniky, což se některým podařilo vypilovat k dokonalosti. Videa a fotky hovoří za vše…
Na závěr jsme pořídili několik skupinových fotografií…několikrát…
Následovala cesta zpět po cyklostezce ve zběsilém tempu, která byla zakončená fenomenálním sjezdem u splavu..
Moc jsme si to všichni užili..:)
 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola