6.A na Pustevnách28.1.2019

Výlet třídy 6. A na Pustevny

V pátek 18. ledna se naše třída vydala na zimní výlet na Pustevny. Vyjížděli jsme z nádraží v 8: 15. Po příjezdu na Pustevny jsme se porozhlédli po okolí a vydali se směrem na nově otevřenou Stezku Valaška. V ten den panovalo příjemné mrazivé počasí, byl krásný výhled na široké okolí a zasněženou krajinu. A když vysvitlo sluníčko, připadali jsme si jako v pohádce. Stihli jsme se podívat i na ledové sochy, občerstvit se v místní restauraci a samozřejmě pořádně zabobovat. Promrzlí, ale spokojení, jsme v jednu hodinu odjeli autobusem zpět do Rožnova. Na tento výlet budeme ještě dlouho vzpomínat.

Sylva Štědrá

 

 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola