3. místa v soutěži Moudrá sovička11.4.2017

Dne 6. a 7. 4. 17 pořádalo SVČ tradiční vědomostní soutěž, které se zúčastnili i žáci naší školy. Za 1. stupeň reprezentovali 4 žáci: Marek Stodůlka 5. A, Kristián Štreichl 5. A, Jan Ondrášek 4. A a Ladislav Vanger 3. A. Za 2. stupeň žáci: Roman Květák 9. A, Jakub Doruška 8. A, Michal Děcký 8. A a Tereza Včelařová 6. B.

Vědomostní testy byly letos zaměřeny na 750. výročí založení našeho města, Rožnova pod Radhoštěm. Týkaly se i  zdravovědy, přírodovědy, jazyka anglického a hlavolamů se zápalkami. Závěr soutěže patřil rozstřelu dvou finálových družstev, předvádění povolání v pantomimě.

Žáci 1. stupně se umístili na pěkném 3. místě (z 6 družstev) a žáci 2. stupně také na 3. místě (ze 4 družstev).

Všem osmi zúčastněným žákům naší školy moc děkuji za vzornou reprezentaci, píli a pevné nervy při plnění náročných testů a úkolů. Taktéž děkuji pořadatelům soutěže ze SVČ za organizaci a příjemnou atmosféru celé soutěže.

Dagmar Kopečková, vychovatelka ŠD

 

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola