2. B v zámku Lešná8.6.2017

Dne 8. 6. jsme společně navštívili zámek Lešná u Valašského Meziříčí. Vybrali jsme si program nazvaný Pohádkový zámek, který dětem v zámeckých pokojích představil světy Černé a Bílé královny - protikladů, které bez sebe nemohou být.

Černé královny se rozhodně děti nemusely bát, ochráncem a průvodcem jim byla barevná Šáša. Společně se pokusili Černou královnu rozveselit. Bílá královna jim předvedla své čáry s barvami a dokázala vykouzlit i duhu.

Druhý program byl nazván Hvězdy stříbrného plátna a probíhal v zámeckém parku. Děti se hravým způsobem seznámily s principem filmu pomocí pohyblivých obrázků, poznávaly černobílý svět, jednoduché scény, lidské emoce...

Počasí nám přálo, děti se dobře bavily, a tak se nám výlet na zámek Lešná moc vydařil.

L. Marková

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola